Studia podyplomowe jako kontynuacja edukacji w szkole wyższej – dlaczego warto?
Jest naprawdę mnóstwo powodów, dla których warto zdecydować się na kontynuację swojej nauki w ramach studiów podyplomowych. Kilka czynników, dla których warto zdecydować się na kontynuację swojego toku nauczania to:
- dostęp do wielu dodatkowych narzędzi edukacyjnych,
- realna szansa na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności potrzebnej do wykonywania konkretnego zawodu,
- większe szanse na znalezienie wymarzonej pracy.
Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał studiów podyplomowych na uczelni wyższej? Wystarczy, że wybierzesz rzetelną szkołę, na której otrzymasz harmonogram nauczania dopasowany do swoich potrzeb oraz dostęp do licznych materiałów dydaktycznych.
Doskonałym wyborem będzie Szkoła Psychoterapii WSB-NLU, po której ukończeniu możesz zacząć pracę na stanowisku psychoterapeuty. To świetne przygotowanie na początek swojej drogi zawodowej na tym kierunku.
Nauczanie podyplomowe na WSB-NLU – w jakim kierunku można się kształcić?
Zanim zapiszesz się na studia podyplomowe, koniecznie przejrzyj ofertę edukacyjną szkoły WSB-NLU. Propozycja jest na tyle szeroka, że bez najmniejszego problemu wybierzesz nie tylko kierunek, ale także jedną spośród wielu specjalności kształcenia. Dzięki temu zdobędziesz teoretyczną wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce, np. podczas pracy.
Kilka opcji dostępnych w ramach podyplomowego nauczania na WSB-NLU to:
- zarządzanie,
- psychologia,
- informatyka,
- pedagogika,
- prawo.
Podyplomowe studia trwają dwa albo trzy semestry. W toku nauczania będziesz mieć styczność z doskonałymi teoretykami, którzy rzetelnie opracowali zarówno program,
jak i metody nauczania.
Rekrutacja na studia podyplomowe – edukacja nigdy nie była tak prosta!
Jeśli chcesz zapisać się na studia podyplomowe, zrobisz to w kilku prostych krokach.
Najpierw złożysz podanie rekrutacyjne i uiścisz opłatę rekrutacyjną. W przypadku studiów podyplomowych to wydatek zaledwie 85 złotych.
Pamiętaj, że na WSB-NLU otrzymasz dostęp do nowoczesnego portalu rekrutacyjnego, gdzie dowiesz się, jakie są wyniki rekrutacji. Aby skutecznie aplikować na wybrany kierunek
i specjalność, potrzebujesz tylko: dyplom ukończenia studiów wyższych, jedno kolorowe zdjęcie oraz prawidłowo wypełnione podanie rekrutacyjne.