Wielki sukces włocławianina!

28 lutego w Toruniu odbyły się XXIV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki. W zawodach tych Włocławianie zdobyli 5 medali : 1 złoty, 3 srebrne i 1 brązowy.Tytuł Mistrza Polski w biegu na 60 m z wynikiem 7,64 sek. w kategorii M 50 zdobył Tomasz Chyliński.  Jest to najlepszy rezultat w historii Halowych Mistrzostw Polski.Natomiast w biegu na dystansie 200 m zajął II miejsce z wynikiem 27,10 sek.W kategorii M 45 Jarosław Jaskólski wywalczył srebrny medal w biegu na 400 m – 1.05,43 sek. oraz brązowy na 60 m – 8,41 sek.W najmłodszej kategorii wiekowej M 35 wystąpił Rafał Ozimiński, który w trójskoku z wynikiem 13, 72 m zdobył tytuł Wicemistrza Polski.